Czy stylowe meble do biura dodają prestiżu?

Postautor: ZuzaMuza » śr sie 16, 2017 11:31 pm

Czy urządzając pokój prezesa stylowymi meblami dodam mu prestiżu, oczywiście mówię tutaj o pomieszczeniu :))) Generalnie chodzi o to, że coraz więcej poważnych gości odwiedza prezesa w fiermie i wnętrze musi być po prostu reprezentacyjne.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » czw sie 17, 2017 12:59 am

No to sama sobie odpowiedziałaś na pytanie, bo oczywiście, że stylowe meble pomagają podkreślić status osoby, która zasiada w takim gabinecie. W mojej firmie nie tylko prezes ma taki pokój, ale też i dyrektorzy. Spróbuj może z meblami z Indii, bo to teraz bardz popularne rozwiązanie.
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » czw sie 17, 2017 2:24 am

O, jestem ciekawa jak to wygląda...
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: MasterFlamaster » czw sie 17, 2017 4:49 am

Proszę bardzo tak wyglądają stylowe meble do biura w atrakcyjnej cenie http://mebleramadan.pl/meble-pracownicze/Meble-biurowe nic tylko kupować i urządzać. Myślę, że mając takie meble prezes będzie zachwycony. Jeszcze do tego jakieś fajne fotele i krzesła i gabinet na najwyższym poziomie gotowy.
MasterFlamaster

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » czw sie 17, 2017 6:41 am

No to jest chyba właśnie to czego szukam...
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: Goki » czw sie 17, 2017 9:24 am

No możliwości masz różne, bo i składniki poszczególnych kolekcji są różne. Można bazować tylko na drewnie, ale mogą się także pojawić meble metalowe, jak tutaj http://mebleramadan.pl/kolekcje, trochę fantazji w tym przypadku w zupełności wystarczy, żeby stworzyć przestrzeń, o której jeszcze kilka wcześniej można by tylko pomarzyć, a tutaj szybko sprawa załatwiona.
Goki

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Inne