Strona 1 z 1

Polskie drogi a auta francuskie.

Post: wt paź 18, 2016 1:22 am
autor: MasterFlamaster
Jak jest teraz z citroenami czy peugeot, dalej sypie się im zawieszenie po najechaniu na kilka dziur?

Polskie drogi a auta francuskie.

Post: wt paź 18, 2016 2:14 am
autor: MintQueen
Od dwóch lat jeżdżę megane i nie mam większych problemów z autem mimo wielu złych opinii krążących o tych samochodach. Czasami nie warto wierzyć we wszystko co mówią i piszą w internetach.

Polskie drogi a auta francuskie.

Post: wt paź 18, 2016 4:44 am
autor: bajer
Francuskie samochody mają zwykle miękkie zawieszenie, dzięki czemu komfort jazdy jest wyższy, no ale też bardziej awaryjny. Zawsze jednak można zregenerować belkę w Warszawie lub innym dużym mieście, gdzie bez problemu znajdziesz serwis specjalizujący się w naprawie tych samochodów. Wszystko sprawa indywidualnego wyboru i stylu jazdy. Jak będziesz jeździł audi po dziurach też ją wytrzepiesz i będziesz musiał robić zawieszenie.

Polskie drogi a auta francuskie.

Post: wt paź 18, 2016 5:11 am
autor: Filantrop
Jak ktoś jeździ jak wariat i nie patrzy na dziury w drodze to wiadomo, że zaraz będzie musiał robić samochód. Jak jeździsz uważnie to żadziej będziesz jeździł do warsztatu. Tak czy inaczej regenerowanie tylnej belki w Peugeotach 206 w Poznaniu to standardowa procedura, z której korzysta wielu właścicieli takich pojazdów. Na szczęście taka naprawa nie jest jakoś kosmicznie droga i nie trzeba znowu robić tego strasznie często. Da się wytrzymać;)

Polskie drogi a auta francuskie.

Post: wt paź 18, 2016 6:58 am
autor: Casiopeia
Ja jeżdże 206-tką. Wiadomo, że samochód ma już swoje lata i nie ma co liczyć na jakieś wyjatkowe luksusy, ale też nie można przesadzac z tym kiepskim zawieszeniem. Wystarczy raz na kilka lat naprawic i spokojnie można jeździć dalej.