Sytuacja awaryjna z samochodem

Postautor: Filantrop » pn paź 03, 2016 10:34 pm

Siemapozdro i w ogóle wszystkiego dobrego. A teraz koniec tych formalności tylko zapytam wprost o to po co tu od początku przylazłem. Sprawa jest taka, że potrzebuje ilnie auta. No taki w sumie bez znaczenia dla mnie jaki ten samochód będzie byle jeździł. No i żebym jakoś dał go radę odpalić w razie gdyby jakieś problemy z tym miały być xD No ale takich ekstremalnych sytuacji to aż nie przewiduje raczej i mam nadzieje, że jednak wszystko pojdzie dobrze i się bez takich przygód obejdzie. No i teraz pytanie zasadanicze. Skad ja mam kurczaki teraz nagle auto wziąć?
Filantrop

Awatar użytkownika

Postautor: Iluzjonista » wt paź 04, 2016 12:17 am

Jak to skąd? Z wypożyczalni. A mało to w naszym mieście masz wszelkiego rodzaju wypożyczalni do których po prostu nawet z buta podejść możesz i Ci od ręki wszystko załatwią. Takie to jest proste widzisz :) Naprawdę jest to jedna z najprostszych procedur jakie kiedykolwiek istniały. Są teraz podobno nawet takie wypożyczalnie, z których nie chcą żadnych dodatkowych kaucji, więc sprawa wygląda naprawdę super
Iluzjonista

Awatar użytkownika

Postautor: Filantrop » wt paź 04, 2016 2:43 am

Bardzo mnie Twoja wypowiedź cieszy, nawet nie masz pojęcia jak bardzo. No to nie pozostaje mi w sumie nic innego jak tylko zacząć szukać jakiejś sensowej wypożyczalni, która mnie nie ograbi ze wszystkich moich oszczędności, które mam na koncie :D Bo to by mnie jednak trochę wkurzyło
Filantrop

Awatar użytkownika

Postautor: MasterFlamaster » wt paź 04, 2016 5:17 am

Kolego spokojnie :D Jeśli Ci jest potrzebna dobra wypożyczalnia aut Kraków się prezentuje pod tym względem naprawdę dobrze. Nawet jak wejdziesz na strone master4car.pl to się o tym najlepiej przekonasz, bo oferty tam są naprawdę godne uwagi. I wcale nie żartuje sobie bo tez często z tej wypożyczalni po prostu korzystam i jestem zadowolony
MasterFlamaster

Awatar użytkownika

Postautor: Filantrop » wt paź 04, 2016 7:21 am

No proszę. Rzeczywiście dobre oferty mamy w tym naszym mieście. Kolega wyżej ani trochę nie żartował :D
Filantrop

Awatar użytkownika

Postautor: Iluzjonista » wt paź 04, 2016 9:26 am

No a niby czemu miałbym żartować? Ech… Na lotnisku w Balicach wypożyczalnia samochodów też działa bardzo dobrze, więc jak ktoś ma jakieś wątpliwości to niech przestanie je mieć i tam się wybierze to będzie miał wszystko załatwione bez problemu
Iluzjonista

Awatar użytkownika

Postautor: Filantrop » wt paź 04, 2016 9:44 am

No i dobrze. Teraz to już żadnych wątpliwości nie mam :D
Filantrop

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Samochody, motocykle...