Kupował ktoś z was lampy motocyklowe w MotocyklowySklep24.pl? Zbieram opinie

Postautor: ZuzaMuza » wt lip 18, 2017 11:35 pm

Zakup lampy motocyklowej to nie są małe pieniądze, a ja właśnie będę musiała zainwestować nową. Z tej racji postanowiłam nie iść na żywioł, tylko zrobić porządne rozeznanie, gdzie kupię lampę wytrzymałą, ale też w cenie w granicach mojego budżetu. Na razie najbardziej mi przypadł do gustu sklep MotocyklowySklep24.pl, ale nigdy od nich nie kupowałam nawet drobiazgu, a tym bardziej lampy, więc będę wdzięczna za podzielenie sią jakimiś opiniami i o sklepie i o ich lampach :D
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: Filantrop » śr lip 19, 2017 12:38 am

Jak rozumiem chcesz wybrać któreś lampy motocyklowe z tej zakładki http://www.motocyklowysklep24.pl/dzial-elektryczny-lampy-c-380_41.html? Ja miałem już dwie z nich i z obu byłem zadowolony. Ja najpierw wybrałem model, a dopiero później się zastanawiałem, gdzie w sklepie w Polsce taki kupie. No i nie znalazłem lepszej oferty niż u nich.
Filantrop

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » śr lip 19, 2017 2:03 am

Nie kupowałam lamp, ani żadnych części, tylko raz kask, a raz sakwy motocyklowe. Także mogę się wypowiedzieć raczej generalnie o sklepie. Można na pewno docenić za bardzo duży wybór i też za profesjonalną obsługę. Miałam jakieś pytania co do kasku, to jak napisałam szybko i profesjonalnie odpowiedzieli.
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: Iluzjonista » śr lip 19, 2017 3:29 am

Często kupuje na MotocyklowySklep24.pl, bo mam w garażu trzy motocykle (mój, żony i syna). Raz brałem lampę motocyklową przednią i jak na razie się sprawdza bez zarzutu.
Iluzjonista

Awatar użytkownika

Postautor: MasterFlamaster » śr lip 19, 2017 4:51 am

Dostępne w tym sklepie modele to są po prostu dobre marki. Można się spodziewać, że każda z tych lamp się sprawdzi
MasterFlamaster

Awatar użytkownika

Postautor: bajer » śr lip 19, 2017 5:36 am

Powiem tak, sam sklep jest jak najbardziej sprawdzony. Mi znajomi polecili którzy od dawna tam kupują i mi też się spodobały ceny, wybór, warunki dostawy itp. Co do lamp to czy się dany rodzaj sprawdzi zależy od tego, jaki masz motocykl. To że inni są zadowoleni nie znaczy, że akurat ty też będziesz. Grunt to dobrze wybrać, najlepiej zapytać mechanika.
bajer

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » śr lip 19, 2017 6:21 am

W sumie dobra rada. Dzięki za pomoc kolegom i koleżankom! Jak są takie dobre opinie o sklepie, to chyba nie będę się za dużo zastanawiała i po prostu wezmę tę lampę motocyklową, która mi się spodobała.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Samochody, motocykle...